İade prosedürü

otoyedekparca.com Ürün İadesi

 

 

otoyedekparca.com’dan Satın alınan yedek parçalar ,müşteriye teslim  tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde, , kullanılmadan, özellikle ambalajı hasar görmeden kısacası tekar satılabilirlik özelliğini yitirmeden iade edilebilir.Fakat müşteri memnuniyeti ve istatistiksel verileri elde etmek adına iade sebebinizi belirtmenizi rica ederiz  . Müşterinin  sadece ürün iade formunu doldurarak otoyedekparca.com `a ulaştırması yeterlidir.otoyedekparca.com’un hatası dışındaki  tüm iade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir, ödemesi yapılmamış  gönderiler kesinlikle kabul edilmeyecektir . Ve tüm iade gönderileri ARAS Kargo ile yapılmak zorundadır

Yalnızca  ;otoyedekparca.com`dan yapılan oto elektrik ve oto elektronik (far ,stop ,sinyal bu gruba dahil değildir bu ürünler kaporta grubundadır  ) aksamı ürünlerinde hiç bir süretle iade kabul edilmemektedir .

 

İade etmek istediğiniz ürün yada ürünleri , faturası ,hasarsız orijinal ambalajı , varsa aksesuar ve kullanma klavuzları ile birlikte eksiksiz ve sağlam bir şekilde fatura üzerindeki adrese Aras Kargo ile gönderiniz .Ürün ambalajlarının zarar görmemesi için  ürünü başka bir poşet yada koli içine koymanızda fayda vardır . Fatura zarfınızın içine sipariş numaranızı , adınızı , telefon numaranızı ve iade nedeninizi belirten bir yazı koymayı unutmayınız .

 

Yapılacak muayenenin ardından en geç  yedi (7) iş günü içerisinde ilgili tutar kesintisiz olarak işleminize göre hesabınıza yada kredi kartınıza   aktarılacaktır  .