Gizlilik politikası

Gizlilik Politikamız


1-otoyedekparca.com sitemizden üye olmadan da tüm alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

2-otoyedekparca.com üyelik işlemleri sırasından kullanıcılardan isim,soyad,kendi oluşturduğunuz şifreniz,mail bilgileriniz ve satın aldığınız ürünleri kolay bir şekilde size yollayabilmemiz için adres bilgileriniz alınmaktadır.Üye olma aşamasında gizlilik politikamızı kabul etmeniz gerekmektedir.  

3-otoyedekparca.com üyelerimiz BANA ÖZEL bölümünden kişisel bilgi ve adreslerini istediği zaman değiştirebilir veya silebilirler.

4- Üye olan veya üye olmayan herkes dilediği zaman CANLI DESTEK ve MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ( 0212 428 44 34 ) nolu telefonu  arayarak iletişime geçebilirler.

5-otoyedekparca.com , müşterilerine ve ziyaretçilerine ait bilgileri, üçüncü kişi ve kurumlara vermemeyi taahhüt eder. Sadece ürünleri  adresinize teslim edebilmek için bu bilgilere ihtiyaç duyar.Herhangi bir hukuksal soruşturma durumunda ise makamlarca yasal yollardan talep edilecek bilgiler , sadece ilgili makama verilecektir .

 6-Kayıtlı müşteri bilgileri sadece müşterinin kendisi ile ilgili işlemlerde kullanılır. otoyedekparca.com tarafından gönderilebilecek duyuru/bilgilendime maillerinin gönderimi,müşterinin onayı doğrultusunda yapılır.

 7-Müşteri/ziyaretçiler ile otoyedekparca.com arasındaki iletişimin güvenliği, 256 bit şifreli koruma sağlayan SSL sertifikaları ile sağlanmaktadır. Şifrelemenin aktif olduğunu,Üye olma ve ödeme sayfasında , internet tarayıcınızın alt veya üst  kısmında görebileceğiniz bir kilit veya anahtar simgesinden ve adres satırının "https://" ile başlamasından anlayabilirsiniz.